PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Privat Janata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
RD se zahradou se nachází v klidném místě v centru Benecka s krásným výhledem na okolí, v těsné blízkosti lyžařského areálu a také s výhodnou polohou k letním aktivitám. Parkování přímo u objektu.
Vybavení a služby
Ubytování pro hosty se nachází v přízemí RD ve 4lůžkovém pokoji se samostatným vchodem a s předsíňkou. Součástí vybavení je TV SAT, WC, sprchový kout. Ručníky jsou samozřejmostí. Dále je k dispozici kuchyňka s jídelním koutem (lednička, 2 plotýnkový el.vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí + příbory). Hosté mohou využít terasu s posezením, ohniště, gril. Pro děti je připraveno pískoviště, houpačka, trampolína (4,5 metrů). Pro léto 2020 plánujeme instalaci menšího nadzemního bazénu. Možnost stravování v restauracích v blízkém okolí.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Letní aktivity: Výlety po Benecku a blízkém okolí vedou krásnou přírodou a jsou zpestřeny několika zábavnými stezkami na kterých se pobaví děti i dospělí. V provozu letní lanovka i tubing, káry, singltrek. Výchozí místo turistických a cyklistických tras směrem Horní Mísečky a Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Jilemnice a okolí. Beneckem přes celé léto pravidelně projíždějí cyklobusy spojující Krkonoše od východu na západ. Zimní aktivity: Výborný skiareál vstřícný rodinám s dětmi. Půjčovny, školičky, tubingy. Upravované běžecké tratě jsou součástí Krkonošské lyžařské běžecké magistrály (s návazností na Horní Mísečky a Špindlerův Mlýn). Jsme součástí Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu, takže je možné získat kartu hosta.