Privat Janata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
RD se nachází v klidném místě v centru Benecka s krásným výhledem na okolí (200m od lyžařského areálu). Parkování přímo u objektu.
Vybavení a služby
Nabízíme Vám ubytování v RD v přízemí ve 4lůžkovém pokoji se samostatným vchodem a s předsíňkou. Majitelé bydlí ve vyšších patrech. Na pokoji je TV SAT a patří k němu 1x WC a sprchový kout. Ubytovaným je k dispozici kuchyňka s jídelním koutem (lednička, 2 plotýnkový el.vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí + příbory). Můžete využít terasu s posezením i ohniště. Děti se můžou zabavit na pískovišti a houpačce. Možnost stravování v restauracích v blízkém okolí.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Upravované běžecké tratě (na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky). Pro zpestření pobytu návštěvníků jsou připraveny jízdy na koních a atraktivní vyhlídkové lety. Možnost zapůjčení veškeré zimní výzbroje a horských kol. Letní aktivity: Výchozí místo turistických a cyklistických tras směrem Horní Mísečky a Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Jilemnice a okolí. Tenisové kurty, dále krytý bazén a venkovní koupaliště – Jilemnice 10km.